Kontakt & mapa
INFO

Milí návštevníci, máme pre Vás k dispozícii dve novopostavené ubytovacie zariadenia PEMA I, PEMA II, ktoré sa nachádza v najtichšej lokalite areálu kúpaliska VADAŠ ŠTÚROVO, čo je zárukou súkromia a príjemného pobytu počas Vašej letnej dovolenky.

Pobyt v našom zariadení je vhodný pre rodiny s deťmi, kde sa rodičia nemusia báť o bezpečnosť svojich detí.
Ponúkame Vám :
4 x 4 - lôžkové izby
11 x 3 – lôžkové izby
možnosť prístelky

V izbách sú umiestnené 3 alebo 4 postele podľa toho koľko lôžková je izba, skriňa s vešiakovou a policovou časťou, stôl, stoličky, televízor. V každej izbe je kuchynský kút vybavený kuchynskou linkou, kuchynským riadom, ktorý budete k pobytu potrebovať. K dispozícii je mikrovlnná rúra, dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou. Každá izba má samostatnú kúpeľňu so sprchovým kútom, WC a umývadlo so skrinkou a zrkadlo. Všetky izby sú vybavené malou terasou, kde je k dispozícii malý stolík a dve stoličky.
V cene pobytu je zahrnuté:
• výmena posteľného prádla a uterákov,
• vstup na kúpalisko VADAŠ
• parkovanie v areáli priamo pred ubytovacím zariadením
• zapožičanie detskej postieľky do 2 rokov
• pripojenie na internet

Návštevníci si majú možnosť zapožičať gril pre vonkajšie posedenie, spoločenské hry, bedminton zdarma a bicykle za poplatok. V celom areáli kúpaliska VADAŠ je veľký výber stravovacích zariadení, množstvo stánkov s občerstvením za prijateľné ceny. Najbližšia reštaurácia je od nášho ubytovacieho zariadenia vzdialená iba 10 m.

Všetky požiadavky našich návštevníkov riešime okamžite v rámci možností a k spokojnosti. Ku každému návštevníkovi pristupujeme tak, aby bol maximálne spokojný a vždy sa k nám rád vrátil. Snažíme sa vytvárať rodinnú a priateľskú pohodu počas celého pobytu. Nástup je vždy v sobotu o 14*00 hod. Pri odchode prosíme uviesť izby do pôvodného stavu a dodržať odchod v sobotu do 9*00 hod.

Našim mottom je: „PEMA SPÁJA ĽUDÍ A VYTVÁRA PRIESTOR PRE NADVÄZOVANIE NOVÉHO PRIATEĽSTVA“

2013 Created by Filip Farman